Facebook

Meble pod zabudowę – nowoczesne rozwiązania

Naszą specjalnością jest kompleksowa aranżacja wnętrz, co oznacza, że możemy zaprojektować meble do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Produkujemy garderoby, szafy wnękowane oraz przesuwne, które wpiszą się w Twoje potrzeby.

Nasze meble pod zabudowę dostosowujemy do gustu każdego Klienta, jego oczekiwań oraz do dostępnego miejsca w danym pomieszczeniu.

Znudziła Ci się stara szafa, po której otwarciu nie ma miejsca, aby przejść?

Dobrze trafiłeś! Firma UNISTYL wykonuje meble na wymiar które doskonale będą pasować do każdego pomieszczenia. W garderobach czy sypialniach świetnie sprawdzą się szafy przesuwne, ponieważ dzięki zastosowaniu prowadnic i umieszczeniu przesuwanych drzwi nie zajmują miejsca, gdy są otwarte!

Oferujemy także zabudowy wnętrz, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem szczególnie we wnękach na niewielkich przestrzeniach. Dzięki temu każde miejsce zostanie odpowiednio zagospodarowane, a Ty nie będziesz miał problemu z przechowywaniem rzeczy.

Cenimy sobie wysoką jakość oraz zadowolenie naszych Klientów, więc pracujemy na podzespołach znanych marek takich jak BLUM, które gwarantują trwałość i wytrzymałość.

Wybierz kolor i rodzaj frontów swoich mebli, a my zajmiemy się resztą!

Pomożemy dobrać rodzaj wykończenia, jak również dostosujemy podzespoły szafy tak, aby spełniały wszystkie wymogi funkcjonalne.

 


zobacz nasze realizacje

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

blaty dostarczają nam producenci:

dekton

egger[1]

silestone-logo

krono_kwadrat

laminam_by_crossville-logo

pobrane

pobrane (1)

logo_granit

Kontakt

P.W. UNISTYL

ul. Bartosza Głowackiego 28
85-717 Bydgoszcz
Poland

Tel: 52 360 12 20
Fax: 52 360 12 21

E-Mail: unistyl@unistyl.pl